Volframoksiidi DGM Test

Volframoksiid Pilt

Mis on DGM

DGM identifitseerimine on identifitseerida ohtlikud. DGM test on aruande tooteohutuse transport, mis võimaldab suunata õhutranspordi, seda kasutatakse peamiselt tuvastada, kui kaup on ohtliku või mitte. Enne kauba paigaldatud lennukile, siis tuleb testida DGM ettevõte. Siis lennufirmad valida õige veo liigist Seoses tingimusega kaupu. Regulaarselt, pulber toote ja vedel toode peab järgima DGM test enne transporti. Volframoksiidi pulber on mingi pulber, mistõttu tuleb testida enne saatmist õhus.

Põhjus, miks volframoksiidi vaja DGM test:

Ühelt poolt, volframoksiidi on ohtlik. See on väga tundlik, nii et saab kasutada katse lämmastikdioksiidi, gaasilist ammoniaaki ja teisi mürgine gaas. Oleme juba toodetud volframoksiidi kilega gaasiandurit ja volframoksiidi Nanopowder sensor. Leiutis nano sensor suuresti edendada test tõhusust madala kontsentratsiooniga mürgised gaasid.

Peale selle, et volframoksiidi on toksilisuse ühendust volfram ühendid stimuleerivad ülemiste hingamisteede ja sügav hingamisteid. Mõjutatud tolmu paneb bronhiaalastma, seedetrakti häired. Samuti kahjustab nahka, mis põhjustab tuberculum ja kaalud. Ameerikas, lahustuvus piiratud Hõõglambi ja hõõglambi lahustuvad ühendid on 1 mg / m, Lahustumatuse volframi ühendid on 5 mg / m. Ettevõtjad peavad kandma anti-mürk respiraatorit, kindaid, prille ja Rõivas puhtas, et vältida tolmu leket. Nii töötajad peavad võtma keha kontrollida ja teha regulaarselt füüsiline kontroll.