Volframoksiidi Keraamilised Ettevalmistamine

Volframoksiid Keraamiline Pilt

Kuulveskis tüüpi veski, on silindriline seade, mida kasutatakse lihvimine (või segamine) materjalid nagu kaevandamine, kemikaalid, keraamika tooraineid ja värvid. Kuulveskites pöörlevad ümber horisontaaltelje, osaliselt täidetud materjali jahvatada pluss lihvimine keskmise. Erinevad materjalid kasutatakse meediat, sealhulgas keraamilised kuulid, ränikivi veeris ja roostevabast terasest kuulid. Sisemine doominoefekti vähendab materjali peeneks pulbriks. Industrial kuulveskites võib töötada pidevalt, toidetud ühes otsas ja tühjaks teises otsas. Suur keskmise suurusega kuulveskites mehaaniliselt pöörleb oma telje, kuid väikeste koosneb tavaliselt silindrikujuline kaetud mahuti, mis istub kaks veovõllid (rihmarattad ja rihmad edastamiseks kasutatakse pöörleva liikumise). Kivi trumlis funktsioone samal põhimõttel. Kuulveskites kasutatakse ka pürotehnika ja valmistamiseks must pulber, kuid seda ei saa valmistamisel kasutatud mõnede pürotehniline segud nagu flash pulber sest nende tundlikkusega mõju. Kvaliteetne kuulveskites on potentsiaalselt kallis ja saab jahvatada segu osakesi nii väike kui 5 nm, tohutult kasvav pindala ja reaktsiooni määra. Lihvimine töötab põhimõttel kriitilise kiirusega. Kriitiline kiirus võib mõista kui et kiirus misjärel teraskuulikesi (mis vastutavad jahvatamine osakeste) pöörlema ​​piki suunas silindrilise seadet; Seega ei põhjusta edasisi lihvimine.

Peamised tegurid, mis mõjutavad efektiivsust kuulveskis on:

(1) kuulveskis kiirust. Ball mill kiirust mõjutab otseselt riigi algatusel barrel, ball mill silindri külge kinnitatud seina kui kiirust ületatakse, kaotades purustamise mõju; kui kiirus on liiga aeglane, et on palju väiksem kui kriitiline kiirus, kuulveskis barrel tõuseb natuke, siis tuli alla, purustamise mõju on väike; kui kiirus on asjakohane, pall on lähedal toru seina, pärast teatud vahemaa, pall langeb eemal seina anda pulber suurimat mõju ja abrasiivne toime, millel on kõrgeim purustamine tõhusust.

(2) palli. Mida rohkem palli lisati jooksul palli freesimine, seda kõrgem purustamine tõhusust, kuid liiga palju palle hõivata ruumi, mille tulemusena väheneb üldine efektiivsus.

(3) Lisaks kogus vett ja elektrolüüdid.

(4) laadimist.

WO3 pulber otse kaaluti lisades mõned deioniseeritud vees ja märglihvimist karbiidi palli plastilises trumli, kuivatati ja sõelutud pulbri saamiseks-like nano.