Sinine Volframoksiidi

Sinine Volframoksiidpilt

Blue volframoksiidi viitab klassi tumesinine ühend, mis sisaldab volframi (Ⅵ) ja volfram (V) segada valentsusastmele, tavaliselt moodustatakse lahendus. Näiteks peatamine volframoksiidi soolhappes saab vähendada tsink toota volframi blud. Lisaks sellele, et märg volframoksiidi eksponeeritud UV kiirguse ja valge kummi tungstate päikesevalguses tahe muutub volfram sinine. Volfram sinine on erinev sinine volframoksiidi.

Blue volframoksiidi on toode reductant ja volframi ühendit, mida nimetatakse tavaliselt siniste volframi. Koosseisu sinine volframoksiidi on väga keeruline, mille hulgas on ka keskmise oksiid nagu WO2 ja WO4. Kui sinine volframoksiidi koostise arvutamiseks WO, siis sisu wolframite on 82.13%. Aga sisu Wolframate võõrastemaja WO3 on 79.30%. Nii Wolframate sisu sinine volframoksiidi on rohkem kui kollane volframoksiidi. Vastavalt standardile sinine volframoksiidi, selle WO3 sisu on 99,95%, wolframate sisu peaks jõudma 80.00% -80,80%.

Ettevalmistamine sinine volframoksiidi: Blue volframoksiidi on oluline tooraine tootmiseks volfram pulbrina. Volfram pulber toodetud sinine volframoksiidi on lihtsam tegutseda ja juhtida osakeste suuruse ka osakeste jaotus, see aitab teisi elemente segamine volframi pulbrit ajal vähendamise protsessi. Selle tulemusena sinine volframoksiidi on ajapikku tooraineks volfram pulbrina asemel kollase volfram pulbrina. On kolm meetodeid saab kasutada, et toota sinine volframoksiidi: APT kaltsineerimisaste meetod, APT vesinik vähendamise ja sisemise taandamise meetod. Esimesed kaks meetodeid kasutatakse tavaliselt käesoleval tööstuse valdkonnas.