Pruun Volframoksiidi

Volframoksiid Pilt

Pruun volframoksiidi on mingi volframoksiidi, välimus on pruun pulber, üldise protsessi kaltsineerimist ammoonium paratungstate alla 500 kraadi Celsiuse järgi on õhku volframtrioksiidist või vähendada siniseks volframoksiidi alla 450 kraadi Celsiuse vesiniku atmosfääris.

Volframhõõgniidiga tootmiseks kasutatud hõõglamp, mis vajavad segada natuke kaaliumoksiid, ränidioksiidi ja alumiiniumoksiidi, kogusummas, mis ei tohi ületada 1%, see on volfram doping protsessi leiutas Baaz 1922. volframoksiidi saab toota volfram pulber vesiniku vähendamine.

Vähendamine pruun volframoksiidi protsessi võib jagada kaheks osaks: Esiteks, pruun volframoksiidi vähendatakse viiakse volfram dioksiid all 630 Celsiuse kraadi. Ja siis redutseeritud volfram pulbrina alla 820 kraadi Celsiuse järgi. Eesmärk vähendamine oleks Kaalium kontrollida osakeste suuruse volframi pulbrit teatud määral. Siis surutakse spetsiaalse vormi sisse risttahukakujulisi. Pane lati eest vastutava vesiniku atmosfääri ja soojuse kuni 3000 kraadi Celsiuse järgi, siis tihedusega volframi baar võib ulatuda kuni 85%. Siis volfram baar on võimalik töödelda kuni volfram vardad 3 mm. Siis saab töödelda volframniit erinevate mõõtmetega.