Kollane Volframoksiidi SEM Mikrograaf

Volframoksiid SEM-pilt

Mis on SEM?

SEM on skaneeriva elektronmikroskoobiga, on Vaatlusi meetod vahel abil läbistuselektronmikroskoopiaga ja optilise mikroskoopia. Materjali omadused saab otseselt jälgida abil proovi materjaliga mikro-pildistamine.

Eelised SEM:
Eeliseid SEM on: ①It on kõrge Suurendusfaktorit; ②It on suur teravussügavuse, vaateväli ja rikas kolmemõõtmelise kujutise, mida saab jälgida proovi pinnaga otse. ③Sample ettevalmistus on lihtne. Käesolev skaneeriva elektronmikroskoopia on X-ray energia hajutav spektroskoopia aparaadid, seega saab jälgida mikro struktuur ja sisu samal ajal. Nii et see on kasulik laboriseadmete.

Firmad volframoksiidi saab kasutada, et toota keemiliste toote, näiteks maali, katmine, katalüsaatori õlitööstuses. Volframoksiidi kui keskmise toodet kasutatakse toorainena tootmise volframipulber ja volframkarbiid pulber, mida seejärel kasutatakse, et toota volfram toote, Volframisulam, volfram vask, volfram, nikkel, volfram, nikkel-raud, volfram, hõbe , volfram, rhenium, volfram toorium jne kaasaegse tööstuse valdkonnas põhineb enim kasutatud volfram substraat tootmine ja kasutamine erinevate klasside karbiid tooteid. Seda kasutatakse ka igapäevaelus, nagu värvi agent maali ja keraamikat.

Vaadeldes läbi skaneeriva elektronmikroskoopia, märkame välimuse volfram oksiidid on sarnased, mis jäävad peategelane ammooniumi paratungstate. Aga selle tera suurus muutub palju. Kollane volframoksiidi all SEM näitab ruudukujuline, tema pind on täis pragusid.