Volframoksiidi Keraamilised Nano Pulber

Volframoksiid Keraamiline Nano-Pilt

Nano WO3 pulber on oluline tööstusliku tooraine, mida saab kasutada, et valmistada nano volframi pulbrit ja volframkarbiidi nano pulbrina. Lisaks nano-WO3 on tugev suutlikkust elektromagnetilise laine, nii et seda saab kasutada nii hea absorbendiga kohaldamise päikeseenergia ja oluline stealth materjalide sõjaväe. nanomeetri WO3 on suur eripind, et pind mõju on märkimisväärne. See on hea katalüsaator. Selle ühendi siirdemetall, nano-WO3 ka pooljuhtide omadused, mis on potentsiaalne tundlik materjal, mis tundlik HZS, NH3 ja muud gaasid.

Ühine valmistamise meetodid volframtrioksiidist nano pulber tahke faasi reaktsiooni meetodil. tahke faasi reaktsioon meetod on traditsiooniline pulbristatud tehnoloogia, mis viitab metalli või metallioksiid segatakse põhjalikult teatud protsendi, kaltsineeritud pärast jahvatamist tahkefaasanalüüsiga reaktsioon, valmistati ülipeen pulber otseselt või pulbristatud saada üliväikeste uuesti. Varajane ettevalmistamist WO3 enim kasutatud tahkes faasis meetod.

Valmistamine üliväikeste tahke faasi on suhteliselt lihtne, kuid see on lihtne toota mõningaid mürgiseid gaase lagunemisprotsessi, mis toob keskkonnareostust ja raskused tööstuslikus tootmises. Ja tulemuseks pulber on lihtne liituda, pead teisese purustamine, millel kõrge hind. Viimastel aastatel on välja töötatud uued meetodid nagu sool-geel meetodil, mikroemulsioonile meetod valmistada Nano.