Kollane Volframoksiidi

Volframoksiid Pilt

Kollane volframoksiidi on mingi volframoksiidi, tema välimus on kollane volfram pulbrina, see on unikaalne füüsilise vara ja laia kasutust. Firmad volframoksiidi on kaks erinevat osakeste suurus. Kui osakeste suurus on 1,5 um, on kollane; kui see on 15um on heleroheline värv. Kuigi välimus on erinev, kuid tema vara on sarnased.

Paljastada kollane volframoksiidi saab pärinevad volframi ajalugu. Volfram on pikk ajalugu saab taandada 18. sajandil. On avastatud Peter Woulfe. Volfram nimetatakse Wolfram alguses, sümbol element on W. Rootsi keemik Carl Wilhelm Scheele leitud Scheelite ja tegi palju uuringuid selle kohta. 1841. aastal, keemik Robert Oxland leiutas esimese Tootmisprotsessis volframoksiidi ja naatriumi tungstate. Talle anti patent. Pärast seda ta peetakse teerajajaks volfram keemia süsteem.

Füüsiline vara: peen kristalliline kollane pulber, seda kasutatakse, et toota volfram pulbrina või keraamiliste pigment.

Keemiline valem: WO3-X

Välimus: kollane pulber, stabiilne toatemperatuur.

näivtihedus:2.3-2.8g/cm3

Pakend: Sise-kilekotti raua trumm, 100 kg või 200 kg iga barrel.

Volframoksiidi nanowires valmistati auru transport meetodit kasutades kollane volframoksiidi pulber toorainena. Kristallstruktuur ja morfoloogia WO3 nanowires uuriti röntgendifraktsiooni, skaneeriva elektronmikroskoopia ja läbistuselektronmikroskoopiaga. Saadud nanowires olid kuusnurkne WO3. Peamisi tegureid, mis mõjutasid morfoloogia olid ahju temperatuur ja aluspinna positsiooni. Läbimõõt nanowires vähenenud, kuna vahemaa substraadi Toormaterjali suurenenud. Andurid fabritseeriti kallates paar tilka nanowire suspendeeriti etanoolis peale oksüdeeritud Silicon substraatide varustatud paari interdigitated Pt elektroode. Andur valmistatud nanowires nii õhuke kui 50 nm ilmnes suurim vastuseks NO2 madalal töötemperatuur 100 ° C. Sõltuvust temperatuurist vastust arutati seoses teket NO2- ja NO3- ioonid pinnal WO3. Vastus veidi suurenenud väheneva läbimõõduga kui nanowires on piirkondliku kahandatud NO2, kuigi see suuresti kasvanud, kui nanowires on vedelikupuudus. Teoreetiline arvutused põhinevad eeldustel pakuti, et selgitada seost nanowire reageerimise ja nende diameeter.