Volframoksiidi Keraamilised Ettevalmistamine Mõjutavad Tegurid

Volframitrioksiidi Pilt

Mehhaaniline freesimine hõõrdumise mõju, lõikamiseks materjali realiseerida materjali täiustamise peamiselt gravitatsiooni freesimine meedia ja survejõud loodud rotatsiooni. Ajal jahvatamisel protsessi, pind materjalide omaduste ja saadud läga omadused mõjutavad otseselt jahvatusprotsessiga ja lõppkokkuvõttes mõjutada kvaliteeti jahvatatud tooteid. Nii on palju tegureid, mis mõjutavad freesimine mõju. Peamised omadused jahvatamiskeskkonda on suurus, tihedus, kõvadus ja kompositsioon.

Suurus: Mida väiksem on meedia osakesed, seda väiksem on osakeste suuruse lõpptoote. Samal ajal, jahvatuskeskkonda osakesed peaks olema oluliselt suurem kui suuremad tükid materjali jahvatada.

Tihedus: Meedia peaks olema tihedam kui jahvatatud materjali. See muutub probleemiks, kui jahvatuskeskkonda hõljub peal materjali jahvatada.

Kõvadus: Jahvatuskehad peab olema piisavalt tugev, et jahvatada materjali, kuid võimaluse korral ei tohiks nii karm, et ka see kannab ette trumlis kiires tempos.

Koostis: Erinevad lihvimine rakendused on erinõuded. Mõned neist nõuetest põhinevad asjaolul, et mõned jahvatuskeskkonda toimub valmistoote. Teised asuvad kuidas meedia reageerib jahvatatud materjali.

Kui värv valmistoote on oluline, värvi ja materjal jahvatuskeskkonda tuleb arvestada.

Kus madala saaste on oluline, jahvatuskeskkonda võib valida kerge eraldumise lõpptoote (st .: terasest tolmu toodetud roostevabast terasest meedia saab magnetiliselt eraldatud värvilistest tooted). Alternatiiviks eraldamine on kasutada meedia samast materjalist kui toode lihvitavast.

Tuleohtlikke tooteid on kalduvus muutuda plahvatusohtlikuks pulbrina. Steel meedia võib säde, muutub süüteallikas nende toodete puhul. Kas märg-jahvatamine, või mitte sädemeid meedia nagu keraamika ja pliid tuleb valida.

Mõned meedia, nagu raud, võivad reageerida söövitavate ainete. Sel põhjusel, roostevaba teras, keraamika, ja kõva jahvatamiskeskkonda igaüks võib olla kasutatud kui söövitavate ainetega viibivad jahvatamist.

Jahvatuskambri saab täita ka inertse kilp gaasi, mis ei reageeri jahvatatud materjali, et vältida oksüdeerumist või plahvatusohtlike reaktsioonid, mis võivad tekkida välisõhu Veski sees.