Funktsionaalne Keraamika Ja Volframoksiidi

Pooljuhtkeraamika Pilt

Funktsionaalne keraamika on palju suurepäraseid omadusi elekter, magnetism, heli, valgus, soojus, jne, mis raskendab muud materjali sobitada ja mõned on rohkem kui üks funktsioon. Ja need omadused tavaliselt sõltub sisemisi elektroonilisi riigi või struktuuri aatomituum. Samuti on tuntud kui elektrooniline keraamika. See on laialt kasutusel energia arendamine, elektroonilise tehnoloogia, sensori tehnoloogia, lasertehnoloogia, fotoonika, infrapuna, biotehnoloogia, keskkonna teaduse ja muid aspekte. Lisaks pooljuhtide keraamika, soojustamine keraamika, dielektriline keraamika, luminestseeruvate keraamika, valgustundlikud keraamika, neelavad keraamika, keraamilised laser, keraamiline tuumakütuse Raketikütuseid keraamika, keraamilised muundades päikeseenergia valguse energia salvestamise ja keraamika, keraamika tahke aku, keraamiline summutamine biotehnoloogia keraamika, katalüüs keraamika, film ja muid erilisi funktsioone, mis olulist rolli ka automaatjuhtimine, aparatuuri, elektroonika, side, energeetika, transport, metallurgia, keemia-, täpsusega masinad, lennundus, kaitse- ja teistes osakondades.

Viimastel aastatel on nanotehnoloogia on kiiresti arenenud koos paljude aktiivsete uuringud. Sisestades nanoskaalas osakesed on quantum suuruse mõju, pinna efekti ja makroskoopiline quantum tunneli efekti, muutes materjali näitus ebatavalised füüsikalised ja keemilised omadused. WO3 on oluline funktsionaalne materjal, laialdaselt aspekte electrochromic, mürgise gaasi tuvastamise ja fotokatalüütiline lagunemist. Aastal 1994, Makarov ja Trontelj leitud WO3 legeeritud Na2CO3 ja MnO2 on ilmne mittelineaarne I-V iseloomulik, mis näitab WO3 põhinev funktsionaalsed materjalid on potentsiaali suhtes kohaldatav varistorlülitust.

Elektrilised omadused WO3 funktsionaalne keraamika ja WO3 põhinev keraamika legeeritud väike metallist elemendid ja haruldased muldmetallid on uuritud, et on olemas teatud mittelineaarne iseloomulik ükskõik WO3 keraamika legeeritud või mitte, ja doping protsessi on võimalik muuta selle mittelineaarne koefitsient. Aga kõige uurimused volframtrioksiidist funktsionaalne keraamika kasutada mikronit WO3 toorainena, ühise elektroonilise keraamika valmistamise protsessis, mis keskendub muutuva doping elemendid ja proportsioonid, jälgides mõju elektri käitumist ja on vähe teateid muutuse mõju paagutusprotsessist kohta volframtrioksiidist põhinev funktsionaalne keraamiline elektri käitumist.