Volframoksiidi Keraamilised Varistor Kinnisvara

Volframoksiidi Keraamiline Pilt

Varistori on elektrooniline komponent koos elektrilise takistuse oleneb rakendatud pingest. Tuntud ka pingesõltuv takisti (VDR), tal on mittelineaarne, mitte-oomiline voolu-pinge iseärasus, mis on sarnane dioodi. Erinevalt dioodi siiski see on sama iseloomulik mõlemas suunas liiklevad voolu. At madalpinge sellel on kõrge elektritakistuse mis vähendab pinget tõstetakse.

Takistid kasutatakse kontrolli või kompensatsiooni elemendid vooluringid kas optimaalne töötingimustes või kaitseks liigse mööduv pinge. Kui kasutada kaitseseadmeid, nad shunt praegune poolt loodud liigse pinge eemal tundlikke komponente kui käivitub.

Mittelineaarne WO3 keraamika (rõhutundlik käitumine) teatati esimest Makarov aastal 1994, ning see on märkida, et seda saab kasutada näiteks madal rõhutundlik materjalide valdkonnas mikroelektroonika kuna WO3 keraamika on madal varistoridega pinge. Aga seal ei ole edasised uuringud ja aruanded varasemate uuringute kohta käitumist päritolu ja mehhanism WO3 keraamika küsimusi.

Uuringud näitavad, et varistorlülitust omadused WO3 keraamika erineb traditsioonilise ZnO ja SnO2 Varistor materjali, tavalise Schottky barrier mudel ei selgita käitumist WO3 keraamiline varistori veel, et tavalise vilja piiri Schottky barrier mudel on vaja muuta. Arvestades, mis WO3 keraamika valmistati ja mehhanism survetundlik omadusi uuriti ja muudatused WO3 keraamiline tera piiri Schottky barrier mudel pakuti.

Undoped WO3 keraamika paagutatud on ilmne, mittelineaarne käitumist, AES spektrid näitab keraamiliste kristallid pinnal on hapnikuga üleküllastunud. Tulemused karastamisaste ja atmosfääri ravi keraamilised proovid näitasid, et hapnikuga üleküllastunud tangudele pind on tingitud hapniku adsorptsiooni keraamilise jahutamise ajal. Mis mõju hapniku tera adsorptsiooni ja W ioonid ja elektronid ühendada, et pakkuda teravilja sisepind terade kujul O- ja O2-liides täpsustab terapiiridele veelgi Schottky barrier on WO3 keraamiline varistori päritolu käitumist. Seega vastavalt tavalise rõhu tundliku keraamiline tera piiri Schottky barrier mudel, muudetud WO3 keraamiline tera piiri barjääri mudel.