Volframoksiidi Keraamilised

Volframoksiidi Keraamiline Pilt

Volframtrioksiidist (WO3) on väga oluline kõrgtehnoloogiliste materjalide, see materjal ei ole lineaarne, kõrge dielektriline konstant, electrochromic, gaasi avastamine, keemilised katalüüsi ja muid funktsioone. Sest omadused WO3, nano-pulber WO3 saab vallandati varistori keraamika, keraamilised kondensaatorid, kerge (elekter) värvi keraamilised film, gaasi-Sensing keraamika, fotokatalüütiline lagunemise keraamiline membraan, aku elektroodide keraamilised materjalid, mikrolaineahi neelavad keraamiline film, uus kõrge temperatuuriga termoelektrilised keraamika ja funktsionaalne keraamika ja keraamika filme, millel on suur potentsiaal palju keemilisi, energia, elekter ja muudes valdkondades.

On kaks valmistamisviisid keraamilised tooraine, et mehaanilised häireid ning sünteesi. Senine üks kasutab mehaanilist põhimõtteliselt purusti jämedad osakesed saada peen pulber, mis on eelised suure koguse tootmiseks ja odav, kuid probleeme lisandite segada purusti protsess ning see on raske saada submikronilised osakeste suurus. Ja teel saadud pulber sünteesi on kõrge puhtusega, väikestest osakestest, osa ühetaolisus, mis sobivad suure jõudlusega peavad väikese tootmise vajadustele moodsate keraamiliste materjalide.

Nanomeetri WO3 pulbrid koostatud mehaanilised freesimine toorainena paagutamise volframtrioksiidist keraamika, süstemaatilist uurimist mõju freesimine parameetrid osakeste suurus, lihvimine võib saavutada parimaid tulemusi.