Violetne Volframoksiidi SEM Mikrograaf

Volframoksiid SEM-pilt

Arutle mitte-nõela kuju lilla volframoksiidi osa:

Violet volframoksiidi on sageli mitte-nõela kujuline. Üks on suur tera suurus, teine on väike tera suurus.

Violet volframoksiidi toodetud ühtne ammoonium paratungstate on lilla või fuksia, mõned väikesed tera on mitte-nõela kuju. Violet volframoksiidi toodetud ebaühtlane ammoonium paratungstate on must oranž, seal on rohkem mitte-nõela kuju väikesed terad. Väikesed mitte-nõela tera olemas ebaühtlane osakesi. Võrreldes nõela kuju, see on madala hapniku sisalduse kohta ilma muude lisandite mõjutustele. See tähendab tootmiseks violetne kõrgekvaliteedilise violetne volframoksiidi, välja arvatud nõue tootmiseks meetod, vaid ka ühetaolisuse ammooniumi paratungstate.

Mõjutused mikro struktuuri lilla volframoksiidi volframi pulbrit või volframkarbiid pulber:

Vähese suurendus SEM micrograph, pinna lilla volframoksiidi on karm, seal on palju väikesi poore. Under suure suurendusega SEM micrograph, lilla volframoksiidi koosnes nõela kuju kristall ja veergu kristall. Need kristall on arvuliselt võrdne. See muudab sees violetne volframoksiidi täis interspace, see on hea volatiilsus vesiniku ja niiskusele, et taandamine toimub pinnal või sees samal ajal, nii vähendamine aega vähendada ja suurendada vähendamise kiirus. On parem tootmiseks vähe tera suurus volfram pulbrina.

Violet volframoksiidi väheneb arvesse volfram pulber, originaal nõel kuju või veeru kuju sulas varras või vormitakse kett kõverad koosnes paljudest monokristall, tera suurus on vahemikus 0,1-1 um. See tähendab välimus muutub veidi, vesinik muudab vähendada hapniku aatom. Jaotus volfram pulber on isegi mis on hea karboniseerival järgmise taandamisastet.