Pruun Volframoksiidi SEM Mikrograaf

Volframoksiid SEM-pilt

SEM Tööpõhimõte

Skaneeriva elektronmikroskoobiga valmistamiseks põhineb interaktsiooni elektronid ainest. SEM on kasutada väga peen keskenduda suure energiaga elektronkiir esitatud näidise skaneerimine, mis on inspireeritud erinevatest füüsilise teavet. Nõustudes selle teabe laienenud ja näidatakse pilti, et saada uuritavat proovi pinna morfoloogia.

Füüsikalised nähtused elektronkiir tegutses pinnal proovi.

Kui suure energiaga juhtum näidise pinnal skaneeriva elektronmikroskoobiga pommitamine kamp trahvi, piirkondlike põnevil, et tekitada teisese elektronid, Auger elektrone, iseloomulik x-ray ja X-ray pidevat spektrit, tagasihajunud elektronid, ülekanne elektron, samuti nähtavas, ultraviolett-, infrapunases piirkonnas elektromagnetiline kiirgus. Samal ajal on võimalik toota elektron - auk paari võre vibratsioon (foononitest), elektrooniline võnkumisi (plasma).

SEM Portfolio analüüsi funktsioon

Käesolev SEM Portfolio analüüsi funktsioonid on: 1) X-ray-mikroanalüüsi süsteem, mida kasutatakse peamiselt kvalitatiivse ja kvantitatiivse analüüsi elemendid ja analüüs keemilise teabe proovi koostises; (2) Electron tagasihajumine süsteem, mis kasutatakse peamiselt uuring kristall ja mineraalaineid. (3) mikroskoopiline kuumlaua ja jahutus etapp, mis on peamiselt kasutusel jälgida mikro struktuuri muutused materjalide kütmise ajal ja colding. (4) Pull süsteem, mida kasutatakse peamiselt jälgida ja analüüsida mikro struktuuri muutused materjali ajal tõmmates.

Pruun volframoksiidi välimus

Vaadeldes SEM, saame kontrollida, pruun volframoksiidi valmistatakse ammoonium paratungstate, termilise lagunemise sinisest volframoksiidi ja violetne volframoksiidi. Peaaegu iga WO2.72 muutub tasane ja sile terad. Lisaks saame jälgida, et tema üldised toodavad meetodit kaltsineerimist APT alla 500 kraadi Celsiuse sisse volframtrioksiidist või vähendada siniseks volframoksiidi alla 450 kraadi Celsiuse järgi.

Volframoksiidi produkt redutseeritakse vesinikuga viiakse volframipulber. Vähendamine protsessi võib jagada kahte etappi: Esiteks redutseeriti 630 Celsiuse kraadi viiakse volfram dioksiid; Siis redutseeritud volfram pulbrina alla 820 kraadi Celsiuse järgi. See laseb kalium teha oma täielikku kasutamist kontrollida osakeste suuruse volfram pulbrina. Volfram pulbrina saab pressida risttahukakujulisi. Laadige latt vesiniku ja kuumutatakse vastupanu (temperatuur on umbes 3000 kraadi Celsiuse järgi.) Tihedus volfram bar võib ulatuda 85%. Selline volfram bar saab töödelda 3mm volfram varras, siis töödeldakse volframniit erinevate mõõtmetega.