Volframtrioksiidist

Volframitrioksiidi Pilt

Volframtrioksiidist on kollane pulber ei lahustu vees, lahustuvad leelise, lahustub veidi hapet, seda kasutatakse, et toota kõrge sulamistemperatuuriga sulamist, volframniit ja Tulekindlusmeetmete materjali. See võib olla valmistatud volframi maagist ja leelise kaudu sulava koos happega.

Füüsiline vara:

EINECS Number 215-231-4[2];

Välimus: kollane pulber;

Sulamispunkt(℃):1472;

tihedus(Water=1):7.16;

Keemispunkt(℃):1837;

valem:WO₃;

molekulmass:231.85;

Lahustuvus: Vees lahustuv leelise, lahustub veidi hapet.

Keemiline omadus: Olulist sublimatsiooni 850 ℃. Peaaegu mingit reaktsiooni anorgaaniliste hapete ja vesinikfluoriidhape, võib aeglaselt lahustati ammoniaagi ja kontsentreeriti leelislahusti. React klooriga viiakse kloori oksiidid, kuid ei reageeri broom, jood.

Struktuur: see sõltub temperatuurist. Alla 740 kraadi Celsiuse järgi, siis on nelinurkne, 330-740 kraadi Celsiuse oma Orthorhombic, 17-330 kraadi Celsiuse järgi on monoclinic, -50-17 kraadi Celsiuse oma trikliinsesse.

Kasutamine: volframoksiidi kasutatakse peamiselt toota volframi pulbrit ja volframkarbiid pulber, mida seejärel kasutatakse, et toota puhtast volframist, volframniit ja volframi baar, volfram elektrood, kiirgus varjestus materjali. Tööstuses valdkonnas seda kasutatakse värvitud agent kollane keraamika. In laevaehituse volframoksiidi kasutatakse oluline korrosiooni värvi ja katted materjale.

Ettevaatust:

(1)ohud:

Terviseriskid: Madal toksilisuse suhtes. Silmad, nahaärritust. Volfram terasest sulatamine töötajate süsteemne nõrkus, palavik, leetrid-lööve, proteinuuria, võidakse sisse hingata ja sulatamine volframtrioksiidist seotud.

(2)Esmaabi:

Nahale sattumisel: Eemaldada saastunud riided, loputada rohke veega.

Silma sattumisel: Kas silmalaugude, voolav vesi või soolalahus. Ravi.

Sissehingamisel: Viia värske õhu kätte. Hoia hingamisteede avatuna. Kui hingamine on raskendatud, siis andke kannatanule hapnikku. Kui hingamine peatub, kohe kunstlikku hingamist ja pöörduda koheselt arsti poole.

Allaneelamisel: Joo piisavalt vett, sümptomid ja pöörduda koheselt arsti poole.

(3)Tulekustutusmeetmed:

Ohtlikud omadused: Mis halogeen ühendid nagu broompentafluoriidiga, kloortrifluoriidi ägedalt reageerida.

Ohtlikud põlemissaadused: Kahjulik mürgist suitsu.

Tuletõrje meetodid: Tuletõrjujad peavad kandma keha tulekahju ülikonnad. Proovige liikuda konteinerid tühja ala. Seejärel valige sobiv tulekustutusaine.