Volframoksiidi Keraamilised Sihtimine

Volframoksiidi Keraamiline Sihtmärk Pilt

Volframtrioksiidist film on oluline funktsionaalne materjal, see on kasutatud süsteemi, sest tema suurepärase electrochromic omadused. Peamiseks aurustumise materjalide Electron beam aurustumist valmistub electrochromic WO3 film on WO3 pulber ja WO3 sihtmärk. Veel praeguse teadusuuringute asub WO3 Pulbri aurutamist materjali, kuid pulbrina on üldiselt ebasobiv, nii aurustus materjali valikuga. Nii valides WO3 sihtmärk kui aurustumist materjal on optimeerimise programm. Samas on vähe teateid WO3 sihtmärk ettevalmistus kodus või välismaal. WO3 sihtmärk koostatud kodumaise laborid on puudused madala tihedusega või ebapuhas nii valmistamise kõrge puhtusastmega ja kõrge densityWO3 eesmärk on märkimisväärne.

Et valmistada kõrge puhtusastmega ülikompaktne WO3 siht, see saab uurida pulbrina, vormimine ja paagutamine optimaalset kombinatsiooni, mis on vajalik tingimus, et saavutada eespool eesmärke.

(1) ettevalmistamine WO3 pulbrid kõrge puhtusastmega, kõrge paagutamise tegevus ja allasurumine; Kasutage kodumaise kõrge puhtusastmega volframoksiidi (üle 99,99%) tooraine ja madala energia pall veereb jahvatamisel valmistada eksperimentaalse pulber, uurida purustamine mehhanism ja mõju freesimine tehnoloogia, meedia, jne suurus struktuuri ja puhtust.

(2) WO3 keraamika vajutades protsessi optimeerimine; Pane WO3 granuleeritud pulbritest erinevate rõhkude hallituse ja analüüsida suhet rõhu ja roheline tihedus ja diskreetne uurida optimaalne vajutades protsess.

(3) WO3 keraamika paagutusprotsessist optimeerimine. Selleks, et tõkestada sublimeerumine WO3 paagutusprotsessist on paagutusprotsessist peaks olema hapniku kogu eksperimendi. Uurida mõju temperatuur ja tihedus paagutatud tihendab põhjustatud ja leida optimaalne.