Volframoksiidi Taotlemine

imagen de óxido de tungsteno

Volframoksiidi on hea füüsikaliste ja keemiliste omaduste, nii et seda saab laialdaselt paljudes erinevates valdkondades. Trahvi volframoksiidi on tugev vastuvõtuvõime elektromagnetilised lained, nii et seda saab kasutada nii täiuslik neelav materjal Päikesesüsteemi rakendused ja oluline nähtamatu materjali sõjalises valdkonnas. Samuti on hea katalüütilise hoones, nii et seda võib kasutada katalüütilise materjalide anoodelektrood kütuseelementide. Samuti võib kohaldada madalal temperatuuril ülijuhtide. Pärast segatud TiO2, seda saab kasutada nii photocatalyst.Tungsten oksiid on ebastabiilne lämmastikoksiidi, H2S ja NH, seega seda kasutatakse tundlike materjalide anduri ja test toidu, ravimite, heitgaasijuhe.

Lisaks sellele, et seda kasutatakse ka toota keemiatoodete, nagu õlivärvi, katmine, naftatööstuse katalüsaatori jne volframoksiidi kasutatakse laialdaselt toota volframi pulbrit ja volframkarbiidi pulber, mida seejärel kasutatakse toota volframi tooteid, Volframisulam , volfram vask, volfram, nikkel, volfram, nikkel-raud, volfram, hõbe, volfram, rhenium, volfram toorium jne kaasaegse tööstuse valdkonnas põhineb enim kasutatud volfram substraat tootmine ja kasutamine erinevate klasside karbiidtooted .

Volframoksiidi on laialdaselt erinevates valdkondades, nii et uuring volframoksiidi jätkuvalt teha, ja see on muutunud kõige suurem potentsiaal materjali edasise arengu.