Volframoksiidi Head Ja Halvad Küljed

Volframoksiid Pilt

Volframoksiidi Merits

(1)Volframoksiidi on gaasi tundlik, seda kasutatakse avastamiseks lämmastikdioksiidi, ammoniaagi ja muid mürgiseid gaase. Volframoksiidi kilega gaasiandurit ja volframoksiidi nano osakesed tõhustada testimine madala kontsentratsiooniga mürgine gaas.

(2)Volframoksiidi on laialdaselt kasutusel meie igapäevaelus. Sageli kasutatakse tööstuslikes X-ray ekraani fosfoore ja tulekindlad kangast toota tungstate. Tänu oma kollase aineid, on see samuti kasutatakse Värvimistsehh keraamikas. Volframoksiidi on tootmiseks kasutatud electrochromic smart aknas. Need aknad on elektrilised lülitid. Värvi aknas muudaks läbi temperatuuri ja valguse. Teine taotlus on suure tihedusega inertne metallipuru, mida kasutati sõjas Iisraeli ja Gaza 2008-2009.

Volframoksiidi halvad küljed:

(1)Volframoksiidi on toksilisuse ühendust volframi ühendid stimuleerivad ülemiste hingamisteede ja sügav hingamisteid. Mõjutatud tolmu paneb bronhiaalastma, seedetrakti häired. Samuti kahjustab nahka, mis põhjustab tuberculum ja kaalud. Ameerikas, lahustuvus piiratud Hõõglambi ja hõõglambi lahustuvad ühendid on 1 mg / m, Lahustumatuse volframi ühendid on 5 mg / m. Ettevõtjad peavad kandma anti-mürk respiraatorit, kindaid, prille ja Rõivas puhtas, et vältida tolmu leket. Nii töötajad peavad võtma keha kontrollida ja teha regulaarselt füüsiline kontroll.

(2)Volframoksiidi on stimulatsiooni suhtes inimeste silmad ja nahk. Ajal toimingud, muutes kontakt või sissehingamisel volframoksiidi muudab inimesed olla üldine nõrkus, palavik, lööve, proteinuuria. Kuigi volframoksiidi ei ole tuleohtlik, kuid lihtne reageerida halogeenühendeid, broompentafluoriidiga, kloortrifluoriidi ja põhjustada kahjulikke mürgiseid aure.