Küsi Ja Küsimused Volframoksiidi

Erinevused TO 0.6um ja 1.8um?

0.6-1.8um kollane volframoksiidi, värv on helekollane, tera suurus on peenem. 12-20 um kollane volframoksiidi, värv on kollane-roheline, tera suurus on suurem. Toodavad meetod 0.6-1.8um YTO on keerulisem, nii et hind on ka kõrgem kui 12-20 Um.

Kohaldamine volframoksiidi?

Trahvi volframoksiidi on tugev vastuvõtuvõime elektromagnetilised lained, nii et seda saab kasutada nii täiuslik neelav materjal Päikesesüsteemi rakendused ja oluline nähtamatu materjali sõjalises valdkonnas. Samuti on hea katalüütilise hoones, nii et seda võib kasutada katalüütilise materjalide anoodelektrood kütuseelementide. Samuti võib kohaldada madalal temperatuuril ülijuhtide. Pärast segatud TiO2, seda saab kasutada nii photocatalyst.Tungsten oksiid on ebastabiilne lämmastikoksiidi, H2S ja NH, seega seda kasutatakse tundlike materjalide anduri ja test toidu, ravimite, heitgaasijuhe. Lisaks sellele, et seda kasutatakse ka toota keemiatoodete, nagu õlivärvi, katmine, naftatööstuse katalüsaatori jne.

Pakkimine volframoksiidi?

Raua trummid topelt sisemine suletud plastikust kott 50 kg või 100kgs net iga.

Kuidas tellida volframoksiidi?

Teil on võimalik tellida toodet toote lehele saates päringu või helistage meile / kirjuta meile otse informatsiooni lehele "meiega".

MOQ volframoksiidi?

Pakume nii proovi volframi oksiidid ja suur partii tooteid.