Uudised Ja Info Volframoksiidi

Volframoksiidi taotlemine

Volframoksiidi on hea füüsikaliste ja keemiliste omaduste, nii et seda saab laialdaselt paljudes erinevates valdkondades. Trahvi volframoksiidi on tugev vastuvõtuvõime elektromagnetilised lained, nii et seda saab kasutada nii täiuslik neelav materjal Päikesesüsteemi rakendused ja oluline nähtamatu materjali sõjalises valdkonnas. Samuti on hea katalüütilise hoones, nii et seda võib kasutada katalüütilise materjalide anoodelektrood kütuseelementide. Samuti võib kohaldada madalal temperatuuril ülijuhtide. Pärast segatud TiO2, seda saab kasutada nii photocatalyst.Tungsten oksiid on ebastabiilne lämmastikoksiidi, H2S ja NH, seega seda kasutatakse tundlike materjalide anduri ja test toidu, ravimite, heitgaasijuhe. Lisaks sellele, et seda kasutatakse ka toota keemiatoodete, nagu õlivärvi, katmine, naftatööstuse katalüsaatori jne

Volframoksiidi liigid

Volframoksiidi, W - O read on volframoksiidi nagu WO3, WO 2.9, WO 2.72, WO2. WO3 (kollane) - WO 2,90 (sinine) - WO 2,72 (violetne) - WO2 (pruun) - W (hall). See tähendab, et on olemas neli stabiilset volframoksiidi: kollane volframoksiidi (WO3), sinine volframoksiidi (WO2.90), lilla volframoksiidi (WO2.72) ja pruun volframoksiidi (WO2).

Volframoksiidi Thin Film

Volframoksiidi kilega on kõige väljapaistvam ion tundlik värvi materjali, siis on reo struktuuri. See kristallstruktuur on tegelikult ABO3 tüübist Perovskite struktuuri vaba meedia saidid A ja B Bits W6 +. Kui on positiivne ioon allikas, elektrivälja rakendatakse põhjustada positiivsed ioonid M ja elektronide difusioon ja migratsiooni WO3 films.When negatiivne pinge rakendatakse WO, positiivsed ioonid implanteeritud WO3 filme, hõivata üks " "asendis moodustavad volfram pronksi Mx WO3. Kui pinge on vastupidine, ioonide kaevandatud WO3 film.

Volframoksiidi moodustamine

Kristallstruktuur volframoksiidi on temperatuurist sõltuv. On tetragonal temperatuuril üle 740 ° C, ortorombiline 330-740 ° C, monokliinne 17-330 ° C, ja trikliinne -50 kuni 17 ° C. Kõige tavalisem struktuuri WO3 ISS monoclinic koos P21 / n.