Volframoksiidi Tootmine

Volframoksiid Pilt

Volframoksiidi tootmine kaltsineerimist ammoonium paratungstate alla 500 kraadi Celsiuse järgi on õhku volframtrioksiidist või vesiniku vähendamine alla 450 kraadi Celsiuse järgi siniseks volframoksiidi. Traditsiooniline toodavad volframoksiidi on lihtne kasutada ja odav. Toodavad protsess on volframoksiidi-vesiniku redutseerimisel-sõelumist-segamine-sõelumine-volfram pulbrina. Vähendamise seadmete ja vara on suur mõju volfram pulbrina. Ja ka tooraine ja vähendamise meetod.

Toodavad protsessis erilist morfoloogia volframoksiidi:

Volframoksiidi on tugev organisatsiooni võime kasvada stabiilse reaktsioonitingimuste vastastikmõju molekulid on väga selge. Molecular võre korda saab olema ranges kooskõlas epitaksiaalsetele kasvu, moodustamise suhe täielik üksikuks struktuuri. Täiustada Nano tehnoloogia, seal on mõned erivorm volframoksiidi, sealhulgas puu, plaadid, nanorods, nanowires ja muud spetsiaalsed vormid.

Ettevalmistusmeetod spetsiaalsete nano struktuuri volframoksiidi võib jagada kolme liiki: kõrge temperatuuriga sünteesi hüdrotermiliste sünteesimismeetodile ja lahuse temperatuuri sünteesi meetodit. Kõrge temperatuur sünteesi meetod on suur vajadus seadmete, nii et see ei saa laialdaselt. Hüdrotermilises sünteesi meetod on hapestumine W (CO) 6 ja ammooniumi tungstate, reaktsioon 2-100 tundi 160-200 kraadi Celsiuse toodavad erineva kujuga nanorods. Võrreldes kõrgel temperatuuril sünteesimismeetodile on odav ja lihtne kasutada. Lahendus temperatuur sünteesi meetodit on uus meetod, mis on alles uurides.

Volframoksiidi on oluline tooraine tootmiseks volframkarbiid. Mis areng volframkarbiid nõue toodete kvaliteeti ja vara on rangemad. Nii et täielik mõista volframoksiidi vara on oluline kvaliteetse volframkarbiid. Volframoksiidi toodetakse ammooniumi paratungstate. Eri temperatuuridel, tootev toode on erinev, nagu lilla volframoksiidi, sinine volframoksiidi ja kollane volframoksiidi, mis on unikaalne kristallstruktuur ja füüsiline vara.

Volframoksiidi toodavad hõõgniidiga:

Toimiv hõõgniit vajadust lisades kaaliumoksiid, ränidioksiidi ja alumiiniumoksiidi volframoksiidi või sinine volframoksiidi kogusumma ei tohi ületada 1%. See on meetod bazz leiutati 1922. legeeritud volframoksiidi vähendamine töödeldakse vesinikuga metallist volfram pulbrina. Reduction protsessi võib jagada kahte etappi. Esimene samm on vähendatud see volfram süsinikdioksiid. Siis väheneb see volfram pulbrina alla 820 kraadi Celsiuse järgi. Seda saab teha kaaliumoksiid aidata kontrollida osakeste suurus. Seejärel vajutage seda spetsiaalsesse vormi sisse risttahukakujulisi. Laadige baar vesiniku ja soojuse kuni 3000 kraadi Celsiuse järgi. Tihedus volfram bar võib ulatuda 85% teoreetilisest väärtusest. Siis volfram bar saab töödelda hõõgniidiga mõõde 3mm, mida saab valmistada hõõgniidiga erineva suurusega.