Volframoksiidi Tootmine Volfram Pulber

Volframpulber Pilt

Volframoksiidi saab kasutada toorainena toota volframipulber, vesiniku redutseerimisel, tera suurus ulatub 0.6-30um. Tegemist on peamiselt jagatud jämeda, keskmise ja peene pulbri kujul. Selle värv on hõbe, puhtuse sisu vastavad riikliku standardi. Kvaliteedi volfram pulbrina mõjutab otseselt volframkarbiid pulber. Nii kvaliteeti volfram pulber on oluline kvaliteetse volframkarbiid.

Vastavalt tegelikule tööstuse toodang, kasutades traditsioonilisi sinine volframoksiidi vähendamise meetod toodab volfram pulbrina ei saa kohtuda mõne nõude erilisi tooteid. Selleks, et täita kaasaegse tööstuse toodang, teadlased kasutada peene pulbri, kõrge pinna energiat, kõrge aktiivsusega volframoksiidi toota volframi pulbrit asemel sinine volframoksiidi. Lisand sisu sinine volframoksiidi ja aktiveeritud volframoksiidi on samad. Peamised etapi sisu on ATB, põhisisu sinine volframoksiidi on WO2.9. Füüsiline vara aktiveeritud volframoksiidi on: näivtiheduse 2.3 ~ 2,8g • cm-1, sõelumine: -100 silma, pindala suurem kui 3 cm 2 • cm-3. Samadel toodavad meetod, volfram pulbrina toodetud aktiveeritud volfram pulber on vähem jäme kristall, ja on suurem ühtsus ja osakeste jaotus võrreldes sinine volframoksiidi.

Volframoksiidi toodavad volframipulber tavaliselt kasutada vesiniku redutseerimisel meetod. Seda meetodit saab jagada kahte protsessi. Esimene samm on alla 500-700 kraadi Celsiuse järgi, volframtrioksiidist on redutseeritud volfram süsinikdioksiid; Teine samm on alla 700-900 kraadi Celsiuse järgi, volfram süsinikdioksiid redutseeritud volfram pulbrina. Vähendamise seadmed on elektriline toru ahju ja pöörleva ahju. Vähendamise meetod määrab vähendamine volfram pulbrina omadused, hõlmab puhtuse volframi pulbrit ja tera suurus.