Sinine Volframoksiidi SEM Mikrograaf

Volframoksiid SEM-pilt

Mikrostruktuuri, faasi struktuur, mittelineaarne elektrilisi omadusi ja dielektrilised omadused haruldaste muldmetallide legeeritud WO3 on uuritud ja on järgmised peamised järeldused.

(1) Haruldaste muldmetallide legeeritud mõjutab kasvu WO3 terad. Väike kogus Gd ja CE legeeritud on piirangud vilja kasvu, samas tugevalt legeeritud, aidatakse kaasa teravilja kasvu. Dy ja La lisanditega, aidatakse kaasa WO3 tera kasvu. YB legeeritud WO3 kasvu piirata kristall terad. Tera proovi suurus on oluliselt vahel 10 ~ 20 um. EDS analüüs näitas, et peamine võltsimisaineid legeeritud läbi tera piiri.

(2) Haruldaste muldmetallide legeeritud võib oluliselt pärssida põlvkonna trikliinsesse faasi WO3 ja teha WO3 ühefaasiline, parandades seeläbi keraamiline elektri stabiilsus WO3 suure elektrivälja. Haruldaste muldmetallide legeeritud võib vähendada ion transport vaesestuskihti, nii et proov on ka stabiilsed elektrilised omadused madalal elektrivälja, mis näitab, et WO3 on head väljavaated valdkonnas madalpinge.

(3) Haruldaste muldmetallide legeeritud WO3 keraamika on madal varistori pinge ja takistus pinge, mistõttu WO3 sobib eriti madala rõhu varistors.

(4) Haruldaste muldmetallide legeeritud ei saa parandada mittelineaarne koefitsient WO3 keraamika. Mittelineaarne koefitsient on oluliselt vahemikus 2 kuni 5.

(5) Haruldaste muldmetallide lisanditega võib suurendada dielektriline konstant WO3 erineval määral, üldkokkuvõttes mis saab parandada umbes ühe suurusjärgu. Kasvav dielektriline teeb WO3 sobivam Mahtuvuslik - Varistor Double Functional Materials.

(6) Proovid legeeritud Dy ja La on eriline tera piiri faasi. Rod materjali toimub terapiiridele La legeeritud proovi, et teha barjääri vahel teri kaduma, nii et proovi näitab lineaarne pinge omadused. Teravilja piiri vastupanu La legeeritud proov on vähem erineb takistus vilja, kuid siiski on suur dielektriline läbitavus, mis näitab, et harilikust terast piiri barjäärkihti kondensaator mudel (GBBLC) ei saa hästi seletada nähtust, et La legeeritud proovid on suure dielektrilise läbitavusega.

(7) Haruldaste muldmetallide legeeritud WO3 keraamika Schottky barrier mudel on tehtud ettepanek. Tulemused näitavad teravilja piiri barjääri WO3 põhinev keraamiliste on sarnased omadused ZnO tera piiri barjääri.

(8) kõrge temperatuuriga elektri- käitumist Tb legeeritud WO3 keraamika uuriti. Proovi veel mõned mittelineaarsed elektrilised omadused kõrgel temperatuuril 300 ~ 500 ℃. Kaks faasi kooseksisteerivaid kõrgel temperatuuril peetakse mittelineaarse allikatest.

(9) Tb legeeritud WO3 keraamika mõned kuum elektrivoolu võimsus kõrgetel temperatuuridel, kui ei ole välist valdkonnas, seda elektrivoolu ei ole tingitud termoelektrijaama mõju ega lihtne pyroelectric nähtus. Tegu, mis on nagu otsene termoelektrilised muundamise rakke. Seetõttu usume, et see erakordne termoelektriline efekt võib saada uusi viise soojusenergia -Elektrikontrolli energia muundamise.