Violetne volframoksiidi

Violetne Volframoksiid Pilt

Violet volframoksiidi väheneb ammooniumi paratungstate alla teatud temperatuuri, see on mingi volframoksiidi. Keemiline valem violetne volframoksiidi on WO2.72 või W18O49. See on omamoodi volframoksiidi, lühend on VTO on mingi lilla kristalliline pulber.

Purple volframoksiidi on tugev lõhustuvad kaheksatahuline struktuur, sisemine kristalne nõela ja varras. See on kontrollitud teatud temperatuuri, kasutada ammoonium paratungstate toorainena, siis desoksügeenimiseks lilla volframoksiidi. Violet volframoksiidi on mingi volframoksiidi, keemiline valem on WO2.72 või W18O49. Blue volframoksiidi, lilla volframoksiidi, kollane volframoksiidi ja pruun volframoksiidi on kõik kutsutud volframoksiidi.

Violet volframoksiidi on erinevad struktuuri ja välimust teiste volfram oksiidid. On kristallilise nõela või varras. Jaotus osakesed on tähelepanematu. Võrreldes sinine volframoksiidi ja kollane volframoksiidi, selle pindala, tera suurus ja nähtav tihedus on väiksem. Nii et selle vara on üsna erinev teistest volfram oksiidid. Tänu oma unikaalse struktuuri, siis on eelised, mida saab teha trahvi volfram pulbrina.

Violet volframoksiidi taotluse: Violet volframoksiidi kasutatakse peamiselt toota volframi pulbrit ja volframkarbiid pulber, ka trahvi volfram pulber ja nano volfram pulbrina. Välimus lilla volfram pulber on unikaalne, iga tera on nagu nõela või varras. Struktuur on lahti, ja selle näiv tihedus on madal, mis on hea vesiniku infiltratsiooni ja põgenemise aur. Vähenemine võib juhtuda nii pinnal ja sees. Nii kasutatakse seda laialdaselt tootma trahvi volfram pulbrina.